Herkese merhaba, bu yazımızda Gebze etiket konusunu ele alacağız. Gebze ‘de etiket yaptırabileceğiniz firmalar hangileridir, kaliteli etiket baskısını nereden bulabilirsiniz gibi konuları bu yazımızda bulabilirsiniz. Öyleyse hemen başlayalım.

Gebze Etiket Baskı

Kurumsal veya özel hayatlarımızda sürekli karşımıza çıkan etiketler hafızalarımızda kolay yer eden ürünlerdir. Bu sebeple markalar, kurumlarının kolay ve hızlı yayılması, ilgi çekmesi için etiketleri tercih edebilir.

Etiketler, birçok sektörde kullanılmaktadır. Bu sektörler başlıca e-ticaret, sağlık, giyim (butik), küçük işletmeler vb. şeklinde örneklendirilebilir.

Peki etiketin tanımı nedir? Etiket, kuşe kâğıda baskısı yapılan arkası yapışkanlı kağıttır. Birçok çeşidi bulunmaktadır. (Şeffaf, yuvarlak, kare, barkodlu vs.) Etiket siparişi oluşturacaksanız nasıl bir etiket istediğinizi, adeti ve ölçüsünü belirledikten sonra firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Gebze Etiket Firmaları

Gebze’de birçok etiket yapan firma bulunmaktadır. Fakat etiketin baskı kalitesi çok önemlidir. Bu sebeple baskı alacağınız firmayı seçmeden önce iyi bir araştırma yapmalı, örnek çıktıları görmelisiniz.

Etiketler ilk bakışta dikkat çeken ürünler olduğu için markanıza itibar sağlayacaktır. Bu sebeple etiket baskısına gereken önemi vermeli ve kaliteli etiket baskısı tercih etmelisiniz.

Kaliteli etiket baskısını nereden yaptırabilirim diye soracak olursanız, adresimiz belli. “İz Copy Center” Gebze’de Adliye caddesindeyiz. İster sipariş oluşturmak, isterseniz de 3 katlı hizmet binamızı gezmek için ziyarete gelebilirsiniz.

Gebze Etiket Fiyatları

Etiket fiyatları etiketin çeşidine göre, ölçü ve adetine göre değişiklik gösteren bir unsurdur. Bu sebeple fiyat bilgisi öğrenmek için iletişime geçmenizi ve teklif almanızı tavsiye ederiz.

Umarız açıklayıcı olmuştur.

 

İz Copy Center;
📍 Hacı Halil Mah. Adliye Cad. No:31/A Erdem İş Merkezi Gebze / KOCAELİ
✍️ 0537 777 12 53 (WhatsApp)
📞 +90 262 644 22 99
✉️ kopyalama@izcopycenter.com

 

Etiket baskı örneklerimizi görmek için Instagram hesabımızı takip edebilirsiniz. Kendinize çok iyi bakın. Hoş çakalın.