Hikayemiz

Hikayemiz bundan 13 yıl önce bir parmak izi ile başladı. Numune kaşe araştırması yaparken tesadüf eseri mürekkebe parmak izi bıraktık. Ve aslında o an hissettiğimiz ama bir türlü dile getiremediğimiz, sektöre ve siz değerli müşterilerimizin kalplerine iz bırakma istediğimizi fark ettik. Böylelikle 2009 senesinin bahar aylarında, Gebze’de “İz Copy Center” olarak sektöre giriş yapmış olduk. Dijital baskı ve kopyalama merkezi olarak faaliyete başlayan markamız, kısa süre içerisinde siz değerli müşterilerimizin katkılarıyla yatırımlarını güçlendirmeyi başarmıştır. Markamız yaratmış olduğu güçlü makine ve ekipman parkuruyla rakiplerinin önüne geçerek bölgemizin “en güçlü ve en gelişmiş baskı merkezi” haline gelmiştir.

Hikayemiz Görsel

“Sektöre iz bırakmak istedik!”

Markamız hali hazırda 750 m2lik kapalı alanıyla 20 kişilik tecrübeli ve deneyimli personeliyle dijital baskıdan, matbaaya, promosyondan, reklam ürünlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir.

“Firmanızı veya ürünlerinizi rakiplerinizden ayıracak, sizi bir adım öne çıkaracak tasarımlar grafik tasarım atölyemizde sihirli dokunuşlarla gerçeğe dönüşmektedir”

Misyonumuz

Kuruluş aşamamızdan itibaren müşterilerimize hızlı çözüm, kaliteli ve hızlı baskı hizmeti sunmanın yanı sıra, daima en iyi fiyat politikasını ilke edinmektir.

Vizyonumuz

Bölgemizin en güçlü ve en gelişmiş baskı merkezi olma konumunu korumak ve E-ticaret alanında da bölgenin en güçlü markalarından biri haline gelmektir.