Neler Yapıyoruz?

İz Copy Center olarak 4 ana başlık (Copy center, matbaa, reklam, promosyon) altında sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Hizmet başlıklarımızı aşağıdaki maddeler üzerinden görebilirsiniz.

Copy Center Icon

Copy Center

Baskı, çoğaltma, tarama ve ciltleme gibi işlemler noktasında sizlere hizmet sunarak; siparişlerinizi hızlı, kaliteli ve uygun maliyetli bir biçimde sizlere teslim etmeyi hedefliyoruz.

Matbaa Icon

Matbaa

Her türlü matbaa işleminizi sizler adına gerçekleştiriyor; oluşturduğunuz siparişlerinizi hızlı, kaliteli ve uygun maliyetli bir biçimde sizlere sunmayı amaçlıyoruz.

Reklam Icon

Reklam

Markanızın tanıtımını ve reklamını yapmak üzere oluşturacağınız tüm ürünlerin (Stant, roll up, bayrak, banner, araç giydirme vb.) tasarım hizmetini sunuyor, baskı işlemi sonrası siparişlerinizi hızlı, kaliteli ve uygun maliyetli bir biçimde teslim etmeyi hedefliyoruz.

Promosyon Icon

Promosyon

Markanızı müşteri ve potansiyel müşterilerinize tanıtmak ve ürün/hizmetinizi pazarlamak amacıyla kullanacağınız tüm promosyon ürünlerinin tasarımlarını gerçekleştiriyor, siparişlerinizi hızlı, kaliteli ve uygun maliyetli bir biçimde sizlere teslim etmeyi hedefliyoruz.