Baskı

Ajanda Baskısı

Herkese merhaba. Promosyon dönemi başlamışken ve devam ediyorken promosyon ürünlerine ağırlık verip o konulara yazmak istiyorum. Bugün sizler için ajanda baskısı nasıl yapılır, ajanda baskısı nasıl olur bunu ele alarak anlatacağım. Hadi o zaman başlayalım.

Ajanda Baskısı Kişiye Özel

Ajanda, yıllardır firmalar tarafından sıklıkla kullanılan promosyon ürünü çeşitlerindendir. Özellikle yeni yıl zamanlarında promosyon ajanda basımı ve dağıtımı ilgi çeker. Ajanda uzun süreler insanların masalarında kullanılmaya devam edeceği için pazarlama ve tanırım aracı olarak çok faydalı ürünlerdendir. Son zamanlarda birçok marka yılın her döneminde (ama özellikle yeni yıl) promosyon olarak logolu ve tarihsiz ajanda dağıtımı yapmaktadır.

Ajanda baskıları kişiye özel veya kurumsal olarak ikiye ayrılmaktadır. Dilerseniz ajandanın üstüne kurumunuzun logosunu baskı yaptırabilir, dilerseniz kişiye özel isimleri kazıtabilirsiniz. Kişiye özel tasarımlar bireyler tarafından ekstra ilgi çekmekte ve beğenilmektedir.

Ajanda Baskı Makinesi

Ajanda baskıları duruma göre UV baskı veya lazer kazıma ile yapılmaktadır. İz Copy Center olarak, iki baskı çeşidi de bünyemizde bulunmaktadır. Ve bunun hizmetini verebiliyoruz. Makine parkurumuzu detaylı görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. 

Ayrıca baskı tasarımında kullanacağınız logonun vektörel olması gerekmektedir, buna dikkat etmelisiniz.

Ajanda Baskısı

Ajanda Baskı Fiyatları

Ajanda baskı fiyatları baskının yapılacağı makineye ve ajandanın çeşidine bağlı olarak farklılık göstermektedir. Tabi adette fiyatta etkili olan bir konudur. Bu sebeple bizlere 7/24 ulaşarak fiyat teklifinde bulunabilir. Buraya tıklayarak tüm ajanda modellerimizi görebilirsiniz.

Son olarak mağazamıza da bekliyoruz;

İz Copy Center;
📍 Hacı Halil Mah. Adliye Cad. No:31/A Erdem İş Merkezi Gebze / KOCAELİ
✍️ 0537 777 12 53 (WhatsApp)
📞 +90 262 644 22 99
✉️ kopyalama@izcopycenter.com

Geri Dön