Baskı

Gebze Kalem Baskısı

Gebze Promosyon Kalem

Merhaba. Bu hafta kalem baskısı üzerine odaklanmak istiyorum. Sizlere göstermek istediğim özel promosyon kalem baskıları mevcut. Kalem baskısı yaptırmak isteyenler toplanın, bütün detaylar burada.

Kalem Baskı Merkezi Gebze

Gebze ve çevresinde yaşıyorsunuz ve kalem baskısı mı yaptırmak istiyorsunuz? O zaman sizi İz Copy Center ile tanıştıralım. İz Copy Center aklınıza gelebilecek her türlü eşyaya baskı alabiliyor, bunun yanında başka hiçbir yerde bulamayacağınız özel promosyon kalemleri de mevcut.

Kısacası Gebze’de kalem baskısı ve diğer birçok baskı çeşidinin tek adresi!

Kalem Üzerine Baskı Nasıl Yapılır?

Kalem üzerine baskı, lazer kazıma veya UV baskı makinesinin baskısı ile yapılmaktadır. İz Copy Center’da her iki baskı çeşidi de mevcuttur. Kalemin cinsine ve özelliklerine göre hangi türde baskı yapacağımıza karar veriyoruz.

Kalem Dijital Baskı

Markanız için oldukça faydalı bir promosyon ürünüdür. Kalem hemen hemen herkesin günlük yaşamında sıklıkla kullandığı bir eşya olduğu için, üstünde markanızın veya isminizin kazılı olduğu kalemler reklam yapmanızı sağlar.

Daha önceden bir reklam aracı olarak kaleme marka ve isminizi kazımayı düşünmediyseniz, bir düşünün deriz. Zaten nerede yaptıracağınızı artık biliyorsunuz.

Kalem Baskı Fiyatları

Baskı fiyatları ne yazık ki çeşit, adet ve türe göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple baskı yaptırmadan önce bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Kalem çeşitlerimizi görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Ayrıca sizler için özel koleksiyonumuzdan birkaç kalem görselini buraya ekleyeceğim.

Gebze Kalem Baskısı

Gebze Kalem Baskısı 2

 

Mağazamıza da gelerek, kalem çeşitlerini görebilirsiniz;

İz Copy Center;
📍 Hacı Halil Mah. Adliye Cad. No:31/A Erdem İş Merkezi Gebze / KOCAELİ
✍️ 0537 777 12 53 (WhatsApp)
📞 +90 262 644 22 99
✉️ kopyalama@izcopycenter.com

 

Kendinize çok iyi bakın. Baskılı günler dilerim.

Geri Dön