Baskı

Gebze Defter Baskısı

Herkese merhaba. Yeni yıl yaklaşırken numaratörlü defter baskıları önem kazanıyor. Bu sebeple bu hafta defter baskısı konusuna yazmak istedim. Hadi başlayalım.

Defter Baskısı Nedir?

Defter yıllardır markalar tarafından sıklıkla kullanılan promosyon ürünlerindendir. Özellikle de yılbaşı dönemlerinde promosyon numaratörlü defter basımı ve dağıtımı hız kazanır. Defter uzun süreler insanların elinde kullanılmaya devam edeceği için pazarlama aracı olarak çok faydalı ürünlerdir. Son zamanlarda birçok firma yılın her zamanında promosyon olarak logolu ve numaralı baskı yapmaktadır.

Numaratörlü Defter Baskısı

Numaratörlü defter baskısını herkes bilmiyor olabilir. Fakat hayatımızda mutlaka bir kere işimiz düşer 🙂 Numaratörlü defter dediğimiz zaman aslında yevmiye defteri, envanter defteri ve kebir defterini kastediyoruz.

Kampanyalı numaratör a4 defter baskısında adres belli tabi ki; İz Copy Center. 

Hepinizi bekliyoruz, çıkın çıkın gelin.

Numaratörlü Defter

Envanter Baskısı

Defter Baskısı Fiyatları

Fiyatlar defterlerin sayfa sayısına ve adedine göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple bizlere ulaşarak, fiyat bilgisi alabilirsiniz. WhatsApp üzerinden buraya tıklayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Tüm mesajlara sırasıyla cevap veriliyor.

Baskı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Logo ve görselleriniz vektörel olmalıdır.
  • Numaratörlerin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olmalısınız.
  • Taşma payları ve genel tasarım için doğru ölçüleri kullanmalısınız. Bu nedenle bizimle iletişime geçmeden ve fiyat teklifi almadan baskı almayın.

Son olarak kendinize iyi bakmayı ve hayalleriniz için baskı almayı unutmayın.

Baskılı günler.

Geri Dön