Baskı

Baskılı Yeni Yıl Hediyeleri

Baskılı Yeni Yıl Hediyesi

Merhaba, bu haftaki yazımız içinde bulunduğumuz tarih ile uyumlu; yeni yıl haftası🎄​🎉​ Yeni yıl hediyesi olarak sevdiklerinize kişiye özel hediye verebilirsiniz. Bu yüzden baskılı yeni yıl hediyeleri ‘ne ihtiyacınız olacak. Ve tabi ki baskılı yeni yıl hediyeleri ‘nin adresi; İz Copy Center.

Yeni Yıl Hediye Önerileri

Yeni yıl yaklaşırken, herkes sevdiklerine hediye alma telaşına girişiyor. Daha önce görülmemiş, verilmemiş hediyeler hemen ilk tercihleriniz olabiliyor. Bu sebeple bu hafta sizlere, her zaman aklımıza gelmeyen değişik hediye önerisi ile geldim.

Baskılı kişiye özel çakmak, bardak, puzzle, termos, mug, kalem, defter gibi ürünler bütün yıl boyunca unutulmamanızı sağlayacak. Hediyeyi gördükleri anda akıllarına siz geleceksiniz.

Hediye seçeneklerine bakmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Baskılı Yeni Yıl Hediyesi

Basılı Hediyeler

Basılı ya da baskılı hediyeler kişiye özel hediyelerdir. Bu sebeple tamamen sizin sevdiğiniz font, renk ve adete göre yapılabilir. Hazır ürün olmadığı, kişiye özel yapıldığı için; diğer hediyelere oranla daha özel hissettirecektir.

Basılı hediyelerin ne olduğunu merak ederseniz; buraya tıklayarak ürünleri görebilirsiniz.

Baskılı Yeni Yıl Hediyesi 2

Herkese Mutlu Yıllar!

Eveet hediyelerimize seçtiğimize göre, artık yeni yıl için sarılabiliriz. 2023 yılının hepimize şans, huzur, mutluluk ve sağlık getirmesini temenni ederiz.

Instagram’da bir hediyeleşmemiz var. Buraya tıklayarak o gönderiye gidebilir ve çekilişe katılarak yorum yaparsınız.

Herkese mutlu yıllar, iyi seneler.

2023 yılında da Gebze’nin En Gelişmiş Baskı Merkezi olmaya devam edeceğiz.

İz Copy Center’ı takip etmeye devam edin.

 

Mutlu yıllar🎄​🎉​

Geri Dön