Baskı

Gebze Kişiye Özel Anahtarlık Baskısı

Gebze Anahtarlık Baskısı

Merhaba. Bu hafta anahtarlık baskısı üzerine odaklanmak istiyorum. Anahtarlık baskısı her yerde yaptırabileceğiniz bir baskı türü değil fakat çok kıymetli. Hadi gelin anahtarlık baskısı üzerine odaklanalım.

Anahtarlık Baskılı Nasıl Yapılır?

Kare, yuvarlak, dikdörtgen ve kalp şeklinde sipariş verilen plexi malzeme anahtarlıklara baskı için ilk olarak fotoğraf hazırlanır. Bizlere gönderdiğiniz fotoğraflar anahtarlık yüzey alanını kaplayacak şekilde photoshop üzerinden ayarlanır. Ayarlanan fotoğraflar kişiye özel anahtarlık baskı için sublimasyon kağıdı ve mürekkebi kullanılan bir printer tarafından ters olarak yazdırılır. Bu mürekkep sayesinde fotoğraf anahtarlık üzerine transfer olacaktır. Alınan çıktı anahtarlık üzerine ısı bandı yardımıyla yapıştırılır. Böylece transfer sırasında fotoğraf anahtarlık üzerinden kaymaz, hata olasılığı azaltılır. Bir sonraki işlem 250 derecede yapılcağaından normal bantlarla yapılamaz. Anahtarlık ve alınan fotoğraf çıktısı press cihazında bir dakika boyunca 250 derece sıkıştırılır, bu sırada fotoğraf anahtarlık üzerine geçer. Fakat soğuduktan sonra tek taraflı anahtarlık baskınız hazırdır, aynı işlemler diğer taraf içinde tekrarlanır ve fotoğrafından anahtarlık ürünü hazırlanmış olur.

Anahtarlık Baskısı

Kişiye Özel Anahtarlık

Dijital baskı teknolojileri ile her türlü baskı türünü elde edebilmeniz mümkün. Tabi ki bunlardan birisi olan anahtarlığa fotoğraf baskısı ile kişiye özel anahtarlık sahibi olabilirsiniz. Bu şekilde sevdiklerinizin, ailenizin, değer verdiğiniz canlıların fotoğraflarınızı her an yanınızda taşıma imkânına sahip olursunuz. Bunun yanında sevdiklerinize özel günlerinde verebileceğiniz alternatif hediye olma özelliğine sahip olan bir ürün olduğunu unutmayın.

Gebze’de Anahtarlık Baskı Yapan Markalar

Kişiye özel anahtarlık son zamanlarda popülerliği artan hediyelik ürünlerden birisidir. Dijital baskı yapan yerler içerisinde bulabileceğiniz bu ürün. Gebze’de anahtarlığa baskı yapan yerler arasında bulunan İz Copy Center’da bulabilmeniz mümkün. Uygun fiyata kaliteli dijital baskı hizmeti sunan İz Copy Center, size anahtarlık baskı konusunda aradığınızı sunmak için Gebze’de hazır bir şekilde beklemektedir. Bunun yanında ofise kadar gelemeyecekler için Whatsapp kadar yakın olduğumuzu unutmayın. Hemen bilgi almak ve sipariş vermek için buradan iletişime geçebilirsiniz.

Anahtarlık Baskısı

Ayrıca anahtarlık baskısı için bizlerle her daim iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca örnek görsel görmek isterseniz, Instagram üzerinden bizi takip edebilirsiniz.

Son olarak kendinize iyi bakmayı unutmayın. Baskılı günler dileriz.

Geri Dön