Baskı

Gebze Örümcek Stand Nedir?

Örümcek Stand Nedir

Herkese merhaba. Bu hafta niş bir konu olan örümcek standtan bahsedeceğim. Ayrıca Gebze örümcek stand ı nereden yaptırabilir misiniz, fiyatı ne olur gibi sorulara da yanıt bulacağız. Hadi o zaman Gebze örümcek stand a başlayalım.

Baskılı Örümcek Stand

Örümcek stand portatif taşınabilen bir reklam ürünüdür. Event ve fuarlarda sıklıkla kullanılır. Dijital baskılı bir şekilde kullanılan örümcek stand yerleştirilem alanda dikkat çeker, ürün veya reklamınızı en şık biçimde sunmanıza olanak sağlar.

Ayrıca ekonomik fiyatlıdır. Farklı ebatları ile yerleştirilecek alana uygun üretilebilir. İşiniz bittiğinde ise toplanıp tek bir çanta içinde taşınabilir, bir sonra ki kullanıma kadar muhafaza edilir.

Örümcek Stand 2

Örümcek Stand Fiyatları

Örümcek stand fiyatlarını öğrenmek için 7/24 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bizlere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Peki nedir bu örümcek stand, görselleri var mıdır diye soracak olursanız onların cevabını da burada bulabilirsiniz.

Örümcek Stand

Gebze Örümcek Stand

Gebze’de örümcek stand en kaliteli nerede yaptırılır diye soracak olursanız; cevabımız belli. İz Copy Center diğer birçok dijital baskı ürününü en kaliteli ve uygun fiyata yaptığı gibi, örümce stand konusunda da iddialıdır. Bizimle WhatsApp aracılığı ile iletişime geçmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Örümcek standınızı üzerine baskı yapılıp masa yerine de kullanılabilen sert plastik çanta ile kolaylıkla taşıyabilirsiniz. Sıklıkla yer değiştirip tekrar tekrar kurulan örümcek standın kaliteli ve uzun ömürlü olması oldukça önemlidir. Bu sebeple örümcek stand satın alınırken, satıcı firmaların iyi bir şekilde araştırılması gerekir.

Örümcek Stand Yapan Firmalar

  • Kolay bir montajının olması,
  • Görsel açıdan güzel gözükmesi ve ayrıca,
  • Görselin değiştirilebilir olması gibi avantajlarından dolayı örümcek stantlar fuar alanlarının en çok tercih edilen stand türlerindendir.

Alüminyum ve plastik, stantların temel maddelerinden oluşmaktadır. Farklı boyutlarının bulunmasından dolayı kullanacağınız alana uygun olan standı seçmenizde mümkün olabilmektedir . İstediğiniz şekilde baskı ve montaj yapabileceğiniz örümcek stand kişiye özel olarak da tasarlanabilmektedir.

Ayrıca yan yana monte panellerden oluşan örümcek stand genişlikleri; her bir panel ilave edildikçe. Oval modelde 68 cm, düz modelde 74 cm artar. Standart olarak 225 cm yükseklikte üretilen Örümcek Stand dolayısıyla Genişlikte 5- 6 metreye kadar üretilebilir.

Dolayısıyla örümcek stand yaptırmak ve detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Son olarak kendinize iyi bakın.

Geri Dön