Baskı

Gebze Copy Center

Dış Çekim İz Copy Center

Selam. Bu hafta sizlere hala bize ara ara sorulan copy center nedir? sorusunu açıklamak istiyorum. Sonrasında Gebze copy center nedir ve Gebze copy center ne iş yapar gibi sorulara da cevap bulacağız. Hadi o merak edilen sorulara geçelim!

Copy Center Nedir?

Kopyalama merkezi demektir. Copy center altında faaliyet gösteren markalar; fotokopi, çoğaltma, tarama, baskı gibi bazı diğer hizmetleri de verirler.

Ayrıca gündelik hayatımızda sıkça rastladığımız, markaların baskı noktasında çözüm ortaklığı görevini gerçekleştiren kopyalama merkezleri; hızlı ve kaliteli baskılarda teknolojiyi takip eden makine parkuru ile geniş yelpazede ürünlerle hizmet sunmaktadır.

Gebze Copy Center

Türkiye’nin hemen her yerinde faaliyet gösteren copy centerlar bulunmaktadır. Gebze’de de birçok marka vardır fakat bölgenin en gelişmiş baskı merkezi yani copy centerı “İz Copy Center’dır.”

Copy Centerlar uygulamak için hazırladıkları reklam malzemelerini çoğaltabilir, bu sebeple daha çok kitleye ve daha çok kişiye ulaşabilirler. Burada en önemli olan nokta kullanılan tüm ürünlerin kaliteli olanlarının tercih edilmesi gereklidir; Çünkü gerçekten reklam ve kaliteli baskı ciddiyet gösterilmesi gereken bir iştir.

İz Copy Center 2

Copy Center Ne İşi Yapar?

Copy centerlar genel olarak kopyalama, çoğaltma, tarama ve baskı alanında hizmet verirler. Yani fotokopi çeker, ozalit dahil tarama yapar ve her türlü maddeye baskı gerçekleştirir.

Bu hizmetlere ek olarak İz Copy Center; markanızın tanıtımını ve reklamını yapmak üzere oluşturacağınız tüm ürünlerin tasarım hizmetini de sunuyor, baskı işlemi sonrası siparişlerinizi hızlı, kaliteli ve uygun maliyetli bir biçimde teslim etmeyi hedefliyor.

İz Copy Center’a Nasıl Ulaşırım?

Mağazamıza gelerek veya WhatsApp ya da Instagram aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

İz Copy Center;
📍 Hacı Halil Mah. Adliye Cad. No:31/A Erdem İş Merkezi Gebze / KOCAELİ
✍️ 0537 777 12 53 (WhatsApp)
📞 +90 262 644 22 99
✉️ kopyalama@izcopycenter.com

Herkese baskılı günler 🙂

Geri Dön