Baskı

Kapı Giydirme | Gebze

Kapı Giydirme Gebze

Kapı giydirme işlemi dilediğiniz tüm kapılara (okul, araç, ev vb.) uygulanabilen bir işlemdir. Her baskı merkezi kapı giydirme işlemini yapmaz ne yazık ki. Bizler İz Copy Center olarak gerçekleştirebiliyoruz.

Okul Kapı Giydirme

İz Copy Center olarak 4 alt markamız bulunmaktadır. Bunlardan birisi okulunuzun tüm baskı ihtiyaçlarını karşılayacağınız okulmarketiyiz’dir. Öncelikle sizlere bu markamızı tanıtmak istedik.

Okulunuzun tüm giydirme ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Okulmarketiyiz.com üzerinden bizlere ulaşarak veya örneklerimizi görerek okulunuzun tüm ihtiyaçlarını tek bir yerden giderebilirsiniz.

Kapı Giydirme Örnekleri

Sizler için örnek görseller ekliyoruz. Bu tarz bir giydirme ihtiyacınız olursa İz Copy Center‘a dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

kapı giydirme     kapı giydirme örneği

Kapı Giydirme Fiyatları

Gebze’de birçok baskılı ürün yapan firma mevcut. Fakat en kaliteli ve uygun fiyatlı hediye arıyorsanız; adres belli. İz Copy Center.

Fiyatlar baskı merkezinden baskı merkezine ve ürünün boyutuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Bu sebeple bizlere 7/24 ulaşabilir ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

İz Copy Center;
📍 Hacı Halil Mah. Adliye Cad. No:31/A Erdem İş Merkezi Gebze / KOCAELİ
✍️ 0537 777 12 53 (WhatsApp)
📞 +90 262 644 22 99
✉️ kopyalama@izcopycenter.com

Herkese baskılı günler 🙂

 

Geri Dön