Baskı

Teknoloji Ürünleri Baskısı

Teknoloji Ürünleri Baskısı

Teknoloji ürünleri baskısı, hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi ve her zaman yanımızda taşıdığımız birçok cihaza sahibiz. Bu cihazları daha kullanışlı hale getirmek için, çeşitli aksesuarlar kullanmak önemlidir. İz Copy Center olarak, flash bellekler, powerbankler ve kulaklıklar gibi teknoloji ürünleri için baskı hizmetleri sunuyoruz. Teknoloji ürünleri baskısı için bizlere ulaşabilirsiniz.

Flash Bellek Baskısı

Flash Bellek Baskısı

Flash bellekler, bilgisayarlarımızda, telefonlarımızda ve diğer cihazlarımızda önemli dosyalarımızı saklamak için kullanılır. İz Copy Center, farklı kapasitelerde ve boyutlarda flash bellekler için baskı imkanı sunar. Baskılı flash bellekler, müşterilerinize hediye edebileceğiniz harika bir promosyon ürünüdür. İşletmenizin logoları veya sloganları, müşterilerinizin cihazlarına her baktıklarında hatırlamalarını sağlar.

Powerbank Baskısı

Power Bank Baskısı

Powerbankler, cep telefonu, tablet ve dizüstü bilgisayar gibi cihazların şarj edilmesine yardımcı olan bir cihazdır. İz Copy Center olarak her daim yanınızda olan powerbankler için de baskı hizmeti sunuyoruz.. Powerbankler, müşterilerinizin cihazlarının şarjının bitmesi durumunda onlara yardımcı olur ve işletmeniz hakkında olumlu düşünceleri pekiştirir.

Kulaklık Baskısı

Kulaklık Baskısı

Kulaklıklar, müzik dinlemek, video izlemek veya telefon görüşmeleri yapmak için kullanılır. Müşterilerinizin tercihlerine göre, kablolu veya kablosuz kulaklık baskısı seçebilirsiniz. Baskılı kulaklıklar, müşterilerinizin günlük hayatlarında kullandıkları bir cihaz olduğu için, işletmeniz hakkında farkındalık yaratmak için harika bir fırsattır.

Sonuç olarak, İz Copy Center olarak flash bellekler, powerbankler ve kulaklıklar gibi teknoloji ürünleri için baskı hizmetleri sunuyoruz. İşletmenizin logoları veya sloganlarıyla baskılı ürünler, müşterilerinizin cihazlarını her kullandıklarında işletmenizi hatırlamalarını sağlar.

Fiyat bilgisi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İz Copy Center;
📍 Hacı Halil Mah. Adliye Cad. No:31/A Erdem İş Merkezi Gebze / KOCAELİ
✍️ 0537 777 12 53 (WhatsApp)
📞 +90 262 644 22 99
✉️ kopyalama@izcopycenter.com

Herkese baskılı günler 🙂

Geri Dön