Baskı

Davetiye Baskısı | Gebze

Herkese selam. Bu haftaki yazımızda özel günlerinizi taçlandıran, tatlı telaşlarınıza ortak olan davetiye baskısını ele alacağım. Davetiye baskısı nasıl olmalıdır, Gebze’de nereden baskı alabilirsiniz vs. hepsi bu yazımızda mevcut. Dilerseniz başlayalım.

Düğün Davetiye Baskı

En özel gününüzün (düğün, sünnet, kına vb.) haberini nasıl bir davetiye ile duyurmayı seçersiniz? Düğün hazırlıklarında sıra davetiye seçme işine gelince çeşitler sonsuz gibi görünür. Davetiyenin modeline, metnine ve baskısına karar vermek başta çok zor görünebilir. Davetiyelerin içinden model seçimi yapmak ne kadar zor gözükse de düğün konseptinize yakışan, en özel tasarım davetiye, hafızanızda bu güne dair kalan güzel anılardan biri olacaktır.

Davetiye baskılarının;

  • Düğün,
  • Nişan,
  • Kına,
  • Sünnet gibi birçok çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan şüphesiz ki en rağbet göreni düğün davetiyesidir.

Davetiyeler üzerinde etkinliğin adresi, gün ve saati, etkinliği düzenleyenlerin bir çağrı mesajı gibi bilgiler kesinlikle yer almalıdır.

Davetiye Modeli

Dijital Davetiye Baskı

Teknolojinin gelişmesi ile beraber davetiye çeşitleri de artış göstermiştir. Dijital baskı alınan Şeffaf davetiye, son dönemin en trend ürünlerindendir.

Floral (çiçekli) desenler, minimal (küçük) tasarımlar, vintage (eski) görünümler… Davetiye model tasarımı için seçeneğiniz oldukça fazla. Davetiyenin renklerine, desenlerine ve modeline düğün konseptinize göre karar verebilirsiniz. Üzerine ise esprili veya romantik kısa metinler ekleyebilirsiniz.

Davetiye Siparişi Oluşturmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Davetiyenizde vermek istediğiniz tüm bilgilerin eksiksiz olduğundan emin olun. Tarih, saat, yer bilgisinin yazılıp yazılmadığını, bilgilerin doğru yazılmış olduğunu kontrol edin.
  • Davetiyenizde, davetlilerin gerekli durumlarda sizinle iletişime geçebilecekleri bir numara bilgisi yazın.
  • Eğer etkinliğiniz için özel sosyal medya kampanyası düzenliyorsanız, bu bilgilere davetiyenizde de yer vermeye özen gösterin. Örneğin, belli hashtag’ler sayesinde davetlileriniz tüm etkinliği canlı olarak sosyal medya üzerinden takip edebilirler.

Davetiye Baskı Fiyatları

1000’den fazla davetiye modeli görmek için sizleri Gebze İz Copy Center mağazamıza bekliyoruz. Model seçildikten ve adeti belirlendikten sonra fiyatta yardımcı olacağız. Ekonomik modellerimizin de olduğunu unutmayınız.

Davetiye baskısı için bizlere ulaşmak ve kafanıza takılan tüm soruları sormak için buraya ve buraya tıklayabilirsiniz.

Geri Dön