Baskı

Şapka Baskısı Nedir? Nasıl Yapılır?

Şapka Baskısı

Bu haftaki yazımızda bir promosyon ürünü olarak da kullanabileceğiniz şapka baskısından bahsedeceğim. Şapka baskısında yine bir tür transfer baskısı kullanılmaktadır. Şapka baskısı ile işlerinizi büyütebilir, tarzınıza tarz kapatabilir ve farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Peki nedir bu şapka baskısı hadi hemen başlayalım!

Şapka Logo Baskı

Şapka baskısını isterseniz bir promosyon ürünü olarak kullanabilir, markanızın reklamını yapabilirsiniz. Bu sayede yeni müşteriler edinecek ve satışlarınızı geliştirebileceksiniz. Ayrıca şapka baskısını bir etkinlik dahilinde kullanabilir, her çalışanınıza taktırabilir ve kurumsal bir imaj elde edebilirsiniz. Tabi şapkanın üstüne ne bastıracağınız tamamen size kalmış. Dilerseniz logonuzu, dilerseniz etkinlik için özel tasarlanmış tasarımları baskı alabilirsiniz.

Ve gençler! Gündelik hayatınızda sürekli kullandığınız bir sözü, o çok sevdiğiniz grubun bir resmini ya da keyifle dinlediğiniz o şarkının bir sözünü şapkanızda görmek ve tarzınızla herkesi etkilemek istemez misiniz?

Sadece size ait olacak, özel tasarım şapkanız ile farkınızı ortaya koyacaksınız.

Şapka Baskısı

Şapka Baskısı Nasıl Yapılır?

Evett gelelim şapka baskısının nasıl yapıldığına. Şapka baskısı için aşağıdaki adımlar uygulanır;

  • Adım1: Şapka baskısına yapılacak olan tasarım önce son gelişmiş DTF şeker makinesi ile basılır.
  • Adım2: Sonrasında şapkaya pres edilir.
  • Adım3: Kuruması beklendikten sonra müşteriye teslim edilir.

Ve bu sayede arkadaşlarınıza hava atabilirsiniz🤪​

Şapka Baskı Makinesi

Birçok çeşit şapka makinesi bulunmaktadır. Fakat son gelişmiş teknoloji ve trend makine DTF baskı makinesidir. İz Copy Center olarak bizlerde DTF baskı makinesini kullanmakta ve son teknoloji ürünler ile makine parkurumuzu genişletmekteyiz.

Sizlerde kaliteli, uygun ve hızlı şapka baskısı almak isterseniz İz Copy Center’a bekleriz.

Şapka Baskı Fiyatları

Fiyatlar her zamanki gibi şapka adetine ve basılacak tasarımın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple fiyat bilgisi öğrenmek isterseniz 7/24 bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. İz Copy Center’a ulaşmak için mail atabilir, WhatsApp’tan yazabilir veya mağazamıza gelebilirsiniz.

Örnek baskı görmek isterseniz sizleri Instagram hesabımıza bekliyoruz. Takip etmeyi de unutmayın🙏​

Son olarak, son teknoloji DTF baskı makinesinin Gebze’de sadece İz Copy Center’da olduğunu unutmayınız😎​

Kendinize çok iyi bakın, teşekkürler.

Geri Dön

Benzer Yazılar