Baskı

En İyi 6 Ücretsiz Stok Fotoğraf Sitesi

En İyi Ücretsiz Stok Fotoğraf Sitesi

Herkese merhaba. Bu hafta işinize inanılmaz yarayacağını düşündüğüm bir konu seçtim; ücretsiz stok fotoğraf sitesi… Evet grafik ve baskı işleriyle uğraşan herkesin işi stok fotoğraflara elbette ki düşüyor. Bende sizler için kendi kullandığım en iyi 6 ücretsiz stok fotoğraf sitesi paylaşacağım. Hadi başlayalım!

Stok Fotoğraf Nedir?

Stok fotoğraf hazır, telifsiz, herkesin dilediği gibi kullanabileceği fotoğraftır. Özellikle telif ile problem yaşamak istemeyen herkesin tercih ettiği stok fotoğraf siteleri birçok kişi ve marka için de ciddi maliyetlere sebep olabiliyor. (Ücretli sitelere abone olursanız.) Bu nedenle yüksek çözünürlüklü fotoğraflara, telifsiz ve ücretsiz olarak ulaşmak kesinlikle çok önemli. İşte bu yazımızda sizlere bu sitelerin tam adreslerini veriyorum.

Ama şunu belirtmem de fayda var; ücretsiz fotoğraf stok sitelerinde erişebileceğiniz fotoğraf sayısı, ücretli stok fotoğraf sitelerine kıyasla çok daha az. Ve bazen karşımıza (ücretsiz fotoğraflar arasında) ücretli fotoğraflar da çıkabiliyor. Fakat bu iki maddeye dikkat edersek aşağıda yer alan siteler arasından istediğiniz stok fotoğrafı bulabileceğinize inanıyorum. Bu yüzden hemen başlıyorum.

 1. Freepik
  Freepik

 2. Pexels
  Pexels

 3. Pixabay
  Pixabay

 4. Unsplash
  Unplash

 5. Life Of Pix
  Life Of Pix

 6. Gratisography
  Gratisography

Umarım bu ücretsiz stok fotoğraf siteleri sizler için faydalı olmuştur. Ve tabi ki stok fotoğraflı ya da stok fotoğrafsız her türlü baskı işleriniz için İz Copy Center’a bekleriz.

İz Copy Center;
📍 Hacı Halil Mah. Adliye Cad. No:31/A Erdem İş Merkezi Gebze / KOCAELİ
✍️ 0537 777 12 53 (WhatsApp)
📞 +90 262 644 22 99
✉️ kopyalama@izcopycenter.com

Son olarak kendinize çok iyi bakın.

Geri Dön