Baskı

Gebze Uyarı Levhaları Baskısı

Gebze Uyarı Levhaları

Merhaba. Uyarı levhalarını ve anlamlarını hiç merak ettiniz mi? Peki ya uyarı levhası kullanılan bir iş yerindeki kaza riski ya da kullanılmayan yerdeki kaza riski farkını? Bugün bu blog yazımızda tüm bu kritik ve insan hayatının ön planda olduğu materyali inceleyeceğiz. Gebze uyarı levhaları nerede yaptırılmalı, Gebze ‘ de uyarı levhaları yaptırırken nelere dikkat etmeli hepsini işleyeceğiz. Hadi öyleyse çabucak başlayalım.

Uyarı Levhaları

Çalışma hayatında insan sağlığı ve güvenliği en ön planda olması gereken maddeler arasındadır. Bu sebeple yollarda veya şantiye, inşaat alanı gibi çalışma koşullarında güvenliği sağlamak ve kaza riskini en aza indirmek için uyarı levhaları kullanılır. Uyarı levhalarının,

  • Kaygan Zemin,
  • Yangın Söndürücü,
  • Mesafeni Koru,
  • Ayaklı ve son olarak,
  • Dur gibi çeşitleri bulunmaktadır.

Uyarı levhalarının asıl amacı, insanların veya araçların yönlendirilmesini sağlamaktır. Bireylerin de yapmaları ya da yapmamaları gereken unsurların belirtilmesi için kullanılır.

İsg Uyarı Levhaları

İş güvenliği uyarı levhaları, uyarı levhalarının en başında gelmektedir. Uyarı levhaları;

  • Güvenlik,
  • Bilgilendirme,
  • Yön bulma ve son olarak,
  • Dikkatli olma gibi konularda kişilere bilgi verirler.

Uyarı levhaları aracılığı ile hem olası muhtemel kazalar hem de oluşabilecek karışıklıkların önlenmesi hedeflenir.

Bulunduğunuz ortamlarda kullanılan uyarı levhalar, can/mal güvenliğinizi önemli ölçüde garanti altına alır. Bu sebeple deprem ve yangın gibi doğal afetlerde de çıkış yolunu daha kolay bulmanıza yardımcı olur. Elektrik panosu levhası, dikkat uyarı levhası gibi çeşitler dikkatli davranmanız gerektiğinde sizi uyarır.

Ayrıca şunu da belirtmek gerek ki, iş güvenliği için konulan uyarı levhaları bilgilendirme özelliğine sahip olmalıdır. Bu levhaları gören, her yaştan ve her eğitim düzeyinde insanların rahatlıkla fark edip anlayabileceği tasarımda olmalıdır. Bu sebeple üzerlerinde yazan yazılar açıklayıcı, okunaklı ve herkesin anlayabileceği bir dille yazılmalıdır.

 

Uyarı Levhaları Boyutları

İster iş sağlığı güvenliği levhaları olsun, ister dikkat çekici levhalar ya da yol levhaları; kısacası tüm levhaların net bir şekilde görünebilir ve okunabilir olması çok önemlidir. Bu önem dışında istenilen boyutlarda uyarı levhaları çalışılabilir ve baskısı alınabilir. Tabi standart uyarı levhaları boyutları da bulunmaktadır. Bu standart boyutları bizlere ulaşarak öğrenebilirsiniz! Ayrıca Gebze uyarı levhaları çeşitlerimizi de görebilirsiniz.

Uyarı Levhaları Fiyatları

Evet sanırım hepimiz uyarı levhalarının önemini anladık. Peki ben uyarı levhası baskısı yaptırmak istiyorum, bunun ücreti nedir? diye soracak olursanız; uyarı levhalarının fiyatları çeşide, adete ve boyuta göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple fiyat teklifi almak ve baskı yaptırmak için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.

Mağazamız Gebze’dedir. İsterseniz WhatsApp üzerinden isterseniz mağazamıza gelerek Gebze uyarı levhaları siparişi oluşturabilirsiniz.

Son olarak kendinize iyi bakmayı ve uyarı levhalarını dikkate almayı unutmayınıızz.

Geri Dön

Benzer Yazılar