Baskı

Roll Up Baskısı

Roll Up Banner Baskısı

Selamlar. Bu hafta roll up baskısı ele alacağım ve size tüm özellikleriyle beraber “roll up baskı” niteliklerini anlatacağım.

Roll Up Banner Baskı

Markaların özellikle özel günlerde veya event’larda kullandıkları bir reklam ürünüdür. Roll up baskısında markalar; logolarını baskı yaptırabilirler ya da reklam için bambaşka bir teknik kullanabilirler.

Mağazaların olduğu kadar, fuar ve özel eventların da vazgeçilmez tanıtım aracı; “Roll Up Banner Baskı” uygulamalarıdır. Dijital baskı yöntemleri ile gerçekleştirilen, Roll Up baskıları canlı renkleri ile görünürlüğü yüksek tanıtım materyali olarak öne çıkmaktadır. Kendine ait taşıma çantasında bulunan ve kolayca taşınabilecek kadar hafif bir malzeme olan roll up bannerları bu gibi pratik kullanım avantajları nedeniyle, marka sahiplerinin de sıkça başvurduğu bir reklam çözümüdür.

Sergilenecek mekanın (mağaza, showroom vs.)  özelliklerine ve işletmenin reklam, tanıtım ihtiyaçlarına göre değişebilen boyut özelliklerine sahip olan roll up bannerlar, hem ekonomik hem de gösterişli bir display reklamı olarak kullanmak isteyenler için ideal bir seçenektir.

Özellikleri Nelerdir?

Roll Up’lar taşıma çantası ile birlikte hazırlanmaktadır. Belli başlı ölçüleri bulunmaktadır. Bu konu hakkında detaylı bilgi almak isterseniz 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizlere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Roll Up Baskı Fiyatları

Eğer sizler de baskı kalitesi ve dikkat çekiciliği ile müşterilerinizi (ve ayrıca potansiyel müşterilerinizi) şaşırtacak bir roll up baskı uygulaması istiyorsanız; izcopycenter.com aracılığıyla yaptırabilirsiniz.

Roll Up Banner baskı fiyatları adete ve ürünün ölçüsüne göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple bizlere ulaşarak fiyat bilgisi rica etmenizi tavsiye ederiz.

Roll Up Baskısı

Roll Up Baskı Siparişi Vermeden Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

Sipariş vermeden önce öncelikle;

  • Ölçünüzü doğru belirlemelisiniz.
  • Görseliniz kesinlikle vektör olmalı.
  • Görselde amaca uygun araçları vermelisiniz. (Örneğin; tanıtım, reklam, ürün sattırma vs.)
  • İz Copy Center’a gelmelisiniz😎​

Haftaya görüşmek üzere.

Kendinize çok iyi bakın.

Geri Dön