Baskı

Tekstil Ürünleri Baskısı

Tekstil Ürünleri Baskısı

Herkese merhaba, bu blog yazımda tekstil ürünleri baskısı nedir ve nasıl olmalıdır ondan bahsedeceğim. Sizlerde tişört, sweat, çanta, şapka gibi tekstil ürünleri baskısı yaptırmak isterseniz, öncesinde bu yazıyı mutlaka okumalısınız.

DTF Baskı

Tekstil Ürünleri Dijital Baskı

Tişört, sweat, çanta, şapka gibi tekstil ürünlerine yapılan transfer baskıya tekstil ürünleri baskısı denilmektedir. Bizler, İz Copy Center olarak Gebze lokasyonlu mağazamızda tekstil ürünleri için “DTF Şeker Baskısını” kullanıyoruz. Ayrıca DTF baskı, günümüz teknolojisinin en son gelişmiş transfer baskı halidir ve en kaliteli, en hatasız transfer baskıyı gerçekleştirir. Peki DTF baskısı hangi tekstil ürünlerinde kullanılabilir? DTF;

  • Şapka,
  • Tişört,
  • Çanta,
  • Sweat,
  • İş Kıyafetleri,
  • Maske,
  • Ve son olarak forma gibi birçok tekstil ürününde kullanılabilir.

Ayrıca DTF baskısı kullanılarak gerçekleştirilen baskı işlemleri yıkamaya dayanıklıdır ve 60 yıkamaya kadar solmama garantisi bulunmaktadır.

Tekstil Ürünleri Baskı Firmaları

Tabi bu baskı işlemini gerçekleştiren birçok firma bulunmaktadır. Fakat her firma ne yazık ki transfer baskısı olarak DTF’i kullanmayabilir. Siz baskı yaptıracağınız firmayı geçmeden önce;

  • DTF makine kullanıp kullanmadıklarına,
  • Baskının hatasız olmasına ve son olarak,
  • Yıkamaya dayanıklı olmasına dikkat etmelisiniz.

Ayrıca transfer baskı diye bahsettiğim baskı türünü kısaca açıklamak isterim. Transfer baskı dediğimiz tür, önce baskı yapılacak yazı, görsel vb. çalışmaların özel baskı yöntemiyle çıktı alınması ve sonrasında ürüne preslenerek yapıştırılması işlemidir.

Tekstil Ürünleri Baskı Hataları

Ahahah bu maddeye yazacağımı mı düşündünüz gerçekten? Daha önceden de ne demiştik; İz Copy Center’da hata olmaz. Olursa da telafi etmek için elimizden gelen her şeyi yaparız. Bu sebeple tekstil ürünleri baskı hataları tabi ki olabilir ama bizde olmaz😎​

Tekstil Ürünleri Baskısı Fiyatı

Fiyatlar her zamanki gibi kullanılan makine türüne, baskı adetine ve baskı yapılacak ürüne göre değişiklik göstermektedir. Bu sebeple herhangi bir tekstil ürünü baskısı almadan önce bizlerden teklif almayı unutmayın.

Dilerseniz WhatsApp hattımız üzerinden dilerseniz mağazamıza gelerek fiyat teklifi alabilir ve işleminizi yaptırabilirsiniz.

İz Copy Center;
📍 Hacı Halil Mah. Adliye Cad. No:31/A Erdem İş Merkezi Gebze / KOCAELİ
✍️ 0537 777 12 53 (WhatsApp)
📞 +90 262 644 22 99
✉️ kopyalama@izcopycenter.com

DTF baskısı gerçekleştirdiğimiz ürünleri görmek isterseniz bizleri @izcopycenterr Instagram hesabından takip edebilirsiniz.

Son olarak yorumlarınızı bekliyoruz.

Geri Dön

Benzer Yazılar